< Попередня стаття
01.09.2014 20:53 Вік: 1409593980

День знань у цьому році розпочали з вшанування загиблих за волю та незалежність України

Цьогорічний День знань, як ніколи раніше, затьмарений великим горем, яке спіткало нашу державу. Можливо першокласники ще не усвідомлюють болю, який сьогодні переживає кожен українець, а у старшокласників та батьків ЗСШ№3 справді були сльози на очах. Незважаючи на те, що Україна перебуває у стані війни, держава дбає, щоб діти навчалися та здобували належну освіту.


Цього року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста замість квітів - лише державна символіка, а слова головної пісні держави лилися багатоголоссям з вуст схвильованих учнів, батьків, вчителів та всіх присутніх на святі.

Звісно, основна увага  – наймолодшим вихованцям школи першачкам, а їх у цьому році аж 28.

Перш –ніж розпочати День знань, ведучі запросили священників міста Миколу Юзича, Любомира Григеля та Василя Бухнія до спільної молитви за мир та спокій у нашій країні.

о.Микола Юзич зауважив, як раніше люди святкували День Незалежності нашої держави. Прикро, що аж на 23 році після того, як сотні невинно убієнних українців віддали своє життя і далі продовжують боротися на Сході України, ціну та  значення цього свята почали по- іншому розуміти.