< Попередня стаття
02.08.2014 00:00 Вік: 1406926800

Вантаж допомоги для військових вирушив на Схід

Цієї суботи, 2 серпня, міський голова Тарас Копиляк організував збір продуктів та необхідних засобів для наших військових, які беруть участь в антитерористичній операції. На площу Івана Франка люди приносили продукти харчування та інші необхідні речі. Також працівники міської ради та її структурних підрозділів разом із волонтерами провели по місту збір коштів для придбання військовим необхідних засобів безпеки. Загалом вдалося зібрати сотні кілограмів продуктів, зокрема, макаронів, крупів, чимало домашньої консервації, засобів гігієни та іншого.


   За зібрані громадою міста кошти  додатково закуплено продукти харчування, питну воду, сигарети, білизну, засоби гігієни, медикаменти, та інше з переліку  першочергових  та необхідних  для  військових речей. Загалом вантаж складає близько 20 тонн.
  Депутат  міської ради Микола Литвин, члени виконавчого комітету  Петро  Мошуманський, Роман   Лазірко, Іван  Романяк   разом із Самбірським міським головою за власні кошти закупили для військових  бронежилети високої якості захисту.
5 серпня   Тарас Копиляк та  його заступник Юрій Леськів  повезли гуманітарну допомогу  для   військових, які на сході захищають нашу державу. Очільник самбірської громади  є  першим із міських голів Львівщини, який особисто супроводжуватиме вантаж у зону АТО.
         Священнослужителі  міста  Олександр  Швець, Микола Юзич, Тарас Рисей  та Флор  Дашинич поблагословили керівництво міста, водіїв та вантаж  і побажали щасливої дороги та щасливого повернення додому.