Історія Парафії

ІСТОРІЯ НАШОЇ ПАРАФІЇ.

Історія нашої парафії розпочинається  12.09.2007 року Божого.

На зборах релігійної громади  було засновану нашу парафію і погоджено будівництво храму Святої Трійці в м. Самборі, а також обрано церковний комітет, до якого увійшли члени нашої парафії; свящ.Микола Юзич, Малецький Володимир, Копиляк Тарас, Сліпецький  Андрій,  Ліпецький Віктор, Сорочак Роман та інші.

Громада зверталась до багатьох можновладців нашого міста про надання земельної ділянки під будівництво храму і через півтора року отримали позитивну відповідь від Білака Івана.

1 серпня 2008 року настоятель громади свящ.М.Юзич звернувся до Святійшого Патріарха Філарета з проханням благословити і освятити земельну ділянку під будівництво храму Святої Трійці. 20 вересня 2008 року був освячений  і закладений камінь під будівництво церкви Святійшим Патріархом Філаретом і Преосвященнійшим Матфеєм,а також духовенством

Дрогобицько-Самбірської єпархії.

1 квітня 2009 року розпочалось будівництво, а  30 грудня 2009 на храмі поставлені купол та хрест, освячення було здійснено свящ.М.Юзичом.

Перша Служба Божа планується  провести 28 серпня 2010 року.